Eksperiencë, Cilësi, Shërbim ​

bojra tirana

Bojra për shtëpi, të të gjitha llojeve dhe përdorimeve.

Bojra Tirana -bojra per shtepi

Ofrojmë bojëra me cilësi të lartë të përshtatshme për mure, sipërfaqe metalike dhe makina.

Zgjidh kategorinë

Borja per shtepi - Bojra Tirana

Bojra Për shtëpi

Çmime
konkurruese
Më të Rejat
 • Të Gjitha
 • Më të Kërkuarat
 • Më të Vlerësuarat
 • Zgjidh kategorinë
 • Kategoritë
 • Të Gjitha
 • Aceton
 • Bojë Rruge
 • Bojra Druri
 • Bojra Epokside
 • Bojra Metali
 • Bojra Muri
 • Bojra Pishinash
 • Dylent
 • Gips
 • Grafiato
 • Hidroizolues
 • Knauf
 • Korniza Polisteroli
 • Llak Druri
 • Materiale Riparimi
 • ndërtim i thatë
 • Përkujdesje për Makina
 • Pllaka betoni
 • Produkte për Llaç & Suva
 • Stuko
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
955 TOUGH LINER - BOJË ZIFTI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
3,000L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
acrylan vitex
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
800L6,500L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Adaptor Tamponi Gominë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
2,700L3,000L
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
ADDI S - GRAFIATO KNAUF
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
3,500L
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
ADETIV PËR BOJAK DW 17
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
300L1,800L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
ADETIV PËR NGJITËSAT E PLLAKAVE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
550L3,800L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
ADETIV PËR PËRMIRSIMIN E LLAÇIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
350L2,200L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
ADITIV HIDROIZOLUES PËR BETON
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
1,100L100,000L
Borja per shtepi - Bojra Tirana

Markat më të mira

ALCHIMICABOVELACCIChromos SvjetlostDASTDURO STICKHB BODYISOMATKNAUFKoch-ChemieNEOTEXNexa AutocolorRENOVAROLLEXVECHROVITEXVivechrom

Po kërkon për bojra për shtëpi?

Hidhi një sy produkteve më të fundit

Borja per shtepi - Bojra Tirana
Aty ky cilësia takon çmimet më të arsyeshme!
Raporti më i mirë çmim-cilësi në treg për bojra muri dhe shumë më tepër.
Kur cilësia dhe kënaqësia e klientit vijnë gjthmonë në radhe të parë, atëherë një biznes mund të quhet i suksesshëm.
Të gjitha
Trajtoje shtëpinë tënde si një vepër arti dhe një vepër arti ka nevojë për ngjyra dhe mirëmbajtje.
Të gjitha
Me një eksperiencë shumëvjeçare në treg, Bojra Tirana garanton cilësi dhe shërbim.
Të gjitha
Pyetje
Si të blini online në Bojra Tirana

Në Bojra Tirana mund të blihen lehtësisht online bojra muri si dhe materialet te tjera të ndërtimit që ofrojmë. Mjafton të bëni porosinë e produktit që dëshironi dhe mund ta paguani në dorëzim.

Për momentin ofrojme vetëm pagesë në dorëzim. Porosite online dhe paguaj kur të të vijë pakoja.

Në Tiranë porosia vjen brenda 24 orësh ndërsa në rrethe brenda 2 ditësh.

Porosia mund të kthehet vetëm në rast se ka ardhur produkt tjetër nga ai i porositur, pigmenti me ngjyrë të gabuar etj. Për më shumë lexo Kushtet e Përdorimit të Bojra Tirana.

Jepi jetë mureve të shtëpisë me Bojra Tirana!
Kurse para me çmimin më të mirë në treg.
Looking for recommendations

Check Latest Reviews

Na kontaktoni ose na ndiqni në rrjetet sociale:

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart