Rul boje origjinal ROLEX me lesh

Vlerëso Produktin

2,000L2,200L

  • Është produkti kryesor i kompanisë Rollex. Nuk ka asnjë krahasim me një produkt përkatës në mbarë botën. Produkti është i punuar me dorë, me densitet të lartë. Ideale për profesionistët. E garantuar per lyerje 3000 m2. E disponueshme ne dimensionet 18cm-24cm

2,000L2,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Rul boje origjinal ROLEX me lesh

Rul boje origjinal ROLEX me lesh

  • Është produkti kryesor i kompanisë Rollex. Nuk ka asnjë krahasim me një produkt përkatës në mbarë botën. Produkti është i punuar me dorë, me densitet të lartë. Ideale për profesionistët. E garantuar per lyerje 3000 m2. E disponueshme ne dimensionet 10cm-18cm-24cm
  • Nëse po kërkoni t’i jepni mureve tuaja një shtresë të freskët bojë, mos kërkoni më larg se dyqani ynë! Ne jemi te specializuar në rrotullat e bojës me cilësi të lartë që janë perfekte për çdo projekt lyerjeje, të madh apo të vogël.
  • Rolet tona të bojës vijnë në një sërë madhësish dhe materialesh, kështu që ju mund të gjeni atë të përsosur për nevojat tuaja. Nëse jeni duke pikturuar një dhomë të madhe ose një mur të vogël me theks, ne ju kemi mbuluar. Roletat tanë janë krijuar për të siguruar mbulim të qetë dhe të barabartë, në mënyrë që të arrini rezultate me pamje profesionale çdo herë.
  • Ne ofrojmë gjithashtu një sërë aksesorësh për t’ju ndihmuar ta bëni projektin tuaj të pikturës më të lehtë dhe më efikas. Nga shtyllat zgjatuese që ju lejojnë të arrini muret dhe tavanet e larta deri te tabakatë e lyerjes që e bëjnë të lehtë zhytjen e rulit tuaj, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të kryer punën siç duhet.
  • Në dyqanin tonë, ne jemi të përkushtuar t’u ofrojmë klientëve tanë përvojën më të mirë të mundshme. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë shërbim të nivelit të lartë ndaj klientit dhe një garanci kënaqësie për të gjitha produktet tona. Nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur me blerjen tuaj, ne do të bëjmë gjithçka që mundemi për ta bërë atë të drejtë.
  • Pra, pse të presim? Vizitoni dyqanin tonë sot për të shfletuar përzgjedhjen tonë të rrotullave dhe aksesorëve të bojës. Pavarësisht nëse jeni një piktor profesionist ose një entuziast i DIY-ve, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur rezultate të bukura dhe afatgjata.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Rul boje origjinal ROLEX me lesh

Përmasa

18cm, 24cm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Rul boje origjinal ROLEX me lesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Rul boje origjinal ROLEX me lesh
Rul boje origjinal ROLEX me lesh

2,000L2,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart