PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE

Vlerëso Produktin

1,800L5,000L

Bojra Tirana: Prerje e shpejtë e rëndë B9.01 

  • Heqje e shpejtë dhe e lehtë: Eliminon me lehtësi mjegullat e bojës dhe gjurmët e lëmimit (1200 zhavorr+).
  • I sigurt për bojë të freskët: Formula pa silikon parandalon spërkatjen/pluhurimin në sipërfaqe të reja.
  • Performanca universale: Punon në mënyrë të përsosur në të gjitha llojet e bojës.
  • Rezultatet me shkëlqim të lartë: Arritni një shkëlqim të përsosur me kombinimin Heavy Quick Cut B9.01 dhe Micro Cut.
  • Bojra Tirana: Burimi juaj për komponimet lustruese me cilësi të lartë dhe zgjidhjet e kujdesit të makinave.

1,800L5,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE

PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE

Bojra Tirana: Lëshoni përfundime pa të meta me prerje të shpejtë të rëndë B9.01

Bojra Tirana prezanton Heavy Quick Cut B9.01, zgjidhja juaj përfundimtare për të arritur përfundime të përsosura dhe me shkëlqim të lartë në sipërfaqet e lyera. Ky përbërje lustruese inovative, pa silikon, trajton mjegullat e bojës dhe gjurmët e lëmimit me shpejtësi dhe lehtësi mbresëlënëse.

Heqja pa mundim e papërsosmërive

Heavy Quick Cut B9.01 shkëlqen në heqjen e mjegullave të bojës dhe gjurmëve të lëmimit nga letra 1200 dhe sipërfaqet me rërë më të lartë. Formula e saj e fuqishme jep rezultate të jashtëzakonshme, duke i lënë sipërfaqet tuaja të lyera të lëmuara dhe të papërlyera.

PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE I sigurt për bojë të freskët, aplikim i lehtë

Ky përbërës inovativ është i butë në sipërfaqet e sapolyera, duke eliminuar rrezikun e spërkatjes ose pluhurosjes. Përbërja e tij unike lejon aplikimin e lehtë, duke siguruar një përvojë miqësore për përdoruesit si për profesionistët ashtu edhe për entuziastët e DIY.

Performancë e gjithanshme, apel Universal

Heavy Quick Cut B9.01 është një kali i vërtetë pune, i përshtatshëm në mënyrë ideale për të gjitha llojet e bojës. Pavarësisht nëse jeni duke punuar me bojëra të freskëta, përfundime më të vjetra ose materiale të ndryshme bojërash, ky përbërës jep rezultate të jashtëzakonshme.

Optimizuar për përsosmëri: Arritni shkëlqimin përfundimtar

Për përfundimin më të mirë të mundshëm, kombinoni Heavy Quick Cut B9.01 me Micro Cut të Bojra Tirana. Ky proces me dy hapa garanton një përfundim të përsosur dhe me shkëlqim të lartë që do t’i lërë sipërfaqet tuaja të lyera të duken më të mirën e tyre absolute.

Bojra Tirana: Partneri juaj në lustrimin e përsosmërisë

Bojra Tirana, ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë mjetet e cilësisë së lartë që ju nevojiten për të arritur rezultate profesionale. Vizitoni dyqanin tonë sot dhe provoni fuqinë dhe shkathtësinë e përbërjes lustruese Heavy Quick Cut B9.01.

Mos u kënaqni me papërsosmëritë. Porositni sot Heavy Quick Cut B9.01 dhe zbuloni potencialin e vërtetë të sipërfaqeve tuaja të lyera me Bojra Tirana!

Njihuni me produktet tona KOCH CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE
PASTE LUCIDIMI B9.01 KOCH CHEMIE

1,800L5,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart