Adaptor Tamponi Gominë

2,700L3,000L

Polierteller mit Zellkautschukpolster

Jastëk lustrues i fortë dhe me cilësi të lartë me përbërje gome qelizore të fortë.

2,700L3,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Adaptor Tamponi Gominë

Adaptor Tamponi Gominë Polierteller mit Zellkautschukpolster

Jastëk lustrues i fortë dhe me cilësi të lartë me jastëk gome qelizore të fortë për të gjithë jastëkët lustrues. Me lidhje të fortë midis gomës qelizore dhe sipërfaqes Velcro®. Fije përshtatës: M14 (për lustruesit rrotullues).

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Adaptor Tamponi Gominë

Përmasa

123mm, 147mm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Adaptor Tamponi Gominë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adaptor Tamponi Gominë

2,700L3,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart