SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

Vlerëso Produktin

2,900L

Me kalimin e kohës dielli, kontaminimi, shiu acid dhe kripa e kthejnë lentet plastike të fenerit të verdhë, të vrenjtur dhe të errët. Mat
fenerët paraqesin një rrezik serioz për sigurinë. Shkëlqimi i tyre zvogëlohet ndjeshëm dhe pamja kur errësohet bëhet gjithnjë e më e varfër. Kjo do të thotë rrezik për të gjithë shoferët! Përveç kësaj, natyrisht, fenerët e pastër dhe të mirëmbajtur kontribuojnë gjithashtu në pamjen e automjetit dhe, në këtë mënyrë, në ruajtjen e vlerës.

2,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL

Kompleti i restaurimit të fenerëve

Me kalimin e kohës dielli, kontaminimi, shiu acid dhe kripa e kthejnë lentet plastike të fenerit të verdhë, të vrenjtur dhe të errët. Mat
fenerët paraqesin një rrezik serioz për sigurinë. Shkëlqimi i tyre zvogëlohet ndjeshëm dhe pamja kur errësohet bëhet gjithnjë e më e varfër. Kjo do të thotë rrezik për të gjithë shoferët! Përveç kësaj, natyrisht, fenerët e pastër dhe të mirëmbajtur kontribuojnë gjithashtu në pamjen e automjetit dhe, në këtë mënyrë, në ruajtjen e vlerës.

Duke përdorur kompletin e restaurimit të fenerëve, fenerët mat dhe të verdhë janë restauruar sërish si të rinj! Kompleti përmban gjithçka që kërkohet për një rezultat profesional. Aplikimi kursen një vizitë të shtrenjtë në punëtori, apo edhe zëvendësimin e shtrenjtë të fenerit.

Mbytësi i fenerëve, i përfshirë gjithashtu në kompletin e fenerëve, siguron mbrojtje gjithëpërfshirëse për fenerët. Është unike
formula siguron një shtresë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj motit, shumë të lëmuar kundër ndikimeve mjedisore. Përveç kësaj, mbyllja e lëmuar, rezistente ndaj ndotjes, ruan pastruesin e fenerëve për më gjatë. E aplikuar rregullisht, mbrojtja UV që përmban ndihmon dukshëm në parandalimin e zverdhjes së fenerëve dhe turbullimit përsëri

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
SOLUCION PER LARJE FENERI ME AVULL
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart