PASTRIM FENERESH ME AVULL

Vlerëso Produktin

4,900L

 • Ndihmon në rivendosjen e plastikës së pastër duke hequr mjegullën dhe çngjyrosjen
 • Siguron një pastrim të thellë në të verdhë dhe të mjegulluar fenerët me përdorimin e një lustër dhe izolues të projektuar posaçërisht
 • Përmirëson dukshmërinë dhe sigurinë
 • Një komplet ka për qëllim rivendosjen e dy lenteve të fenerëve.
 • Ky komplet i lirë kursen qindra dollarë dhe rikthen dukshmërinë thelbësore gjatë natës duke rivendosur lentet tuaja.
 • Procesi i thjeshtë me 5 hapa kërkon vetëm një orë për të hequr gërvishtjet dhe për të rivendosur thjerrëzat dhe lente të shurdhër.

4,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

PASTRIM FENERESH ME AVULL

PASTRIM FENERESH ME AVULL

 • Ndihmon në rivendosjen e plastikës së pastër duke hequr mjegullën dhe çngjyrosjen
 • Siguron një pastrim të thellë në të verdhë dhe të mjegulluar fenerët me përdorimin e një lustër dhe izolues të projektuar posaçërisht
 • Përmirëson dukshmërinë dhe sigurinë
 • Një komplet ka për qëllim rivendosjen e dy lenteve të fenerëve.
 • Ky komplet i lirë kursen qindra dollarë dhe rikthen dukshmërinë thelbësore gjatë natës duke rivendosur lentet tuaja.
 • Procesi i thjeshtë me 5 hapa kërkon vetëm një orë për të hequr gërvishtjet dhe për të rivendosur thjerrëzat dhe lente të shurdhër.

Përshkrim:

Lentet plastike mund të zverdhen me kalimin e moshës, duke reduktuar ndriçimin e dritave të përparme dhe lentet e reja mund të jenë të shtrenjta. Kompleti i restaurimit të lenteve të fenerëve ju lejon të shkëlqeni dhe të rivendosni lentet plastike, duke përfshirë fenerët, dritat e pasme, mjegullën dhe dritat e drejtimit. Duke rivendosur qartësinë e lentës, performanca e fenerit përmirësohet dhe pamja e automjetit përmirësohet. Tani mund të prodhoni rezultate profesionale me Kompletin e Restaurimit të Lenteve të Fenerit. Kompleti përfshin të gjitha sendet e nevojshme për të kryer detyrën, përveç shiritit maskues.

Kompleti përmban:

 • 1x filxhan nebulizator i fenerëve
 • 1x shishe me tretësirë polake 500ml
 • 1x Pastë lustruese
 • 5x Letër zmerile premium i papërshkueshëm nga uji
 • 1 x maskë
 • 1x Hinkë
 • 1x Shirit
 • 1x kabllo energjie
 • 1 x këllëf alumini

Procesi:

1. Maskë

Mbroni sipërfaqet e zbukuruara dhe të lyera rreth thjerrëzave të fenerëve me shirit maskues.

2. Rërë

Përdorimi i rregullt i pllakës së lëmimit të grilave për të larguar zverdhjet dhe defektet sipërfaqësore nga lentet. Zëvendësojeni me një disk të ri lëmues nëse është e nevojshme dhe vazhdoni lëmimin derisa të hiqet plotësisht shtresa e verdhë. Spërkatni lubrifikantin në sipërfaqe nëse thahet gjatë lëmimit.

3. Përsosin

Shpërndani 80ML-100ML tretësirë Poloni Plating në filxhanin e Nebulizatorit. Mbuloni filxhanin dhe më pas mbyllni tubin e avullit. Futeni në prizë për të ngrohur. Veshje gjatë lëshimit të avullit.

Magazinimi:

Produktet duhet të ruhen në mënyrë ideale në një vend të freskët dhe të thatë në kontejnerë të pahapur në një temperaturë midis 8-28 gradë C (46 deri në 82F) përveç nëse etiketohet ndryshe.

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: PASTRIM FENERESH ME AVULL

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRIM FENERESH ME AVULL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTRIM FENERESH ME AVULL
PASTRIM FENERESH ME AVULL
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart