SOLUCION PËR FENER ME AVULL

Vlerëso Produktin

7,400L

K2 Vapron është një metodë revolucionare për rigjenerimin e fenerëve të dëmtuar të makinave pa pasur nevojë t’i çmontoni ato.

Funksionimi i kompletit bazohet në rindërtimin e shtresës transparente të polikarbonatit (plastika më transparente e përdorur për ndërtimin e mbulesave të fenerëve), duke aplikuar një shtresë të re polikarbonati të lëngët, duke rindërtuar strukturën e hijes së llambës.

K2 Vapron është një komplet profesional për rigjenerimin dhe mbrojtjen e llambave të dëmtuara, i njohur gjerësisht si “çajinik i dritave” ose “çajnik magjik”. Është perfekt për rivendosjen e fenerëve të dëmtuar (të shurdhër, të zverdhur), pavarësisht nga mosha e makinës dhe shkalla e dëmtimit të llambave.

7,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SOLUCION PËR FENER ME AVULL

SOLUCION PËR FENER ME AVULL

“ÇAJNIK” FENERESH K2 VAPRON PRO – D7900

K2 Vapron është një metodë revolucionare për rigjenerimin e fenerëve të dëmtuar të makinave pa pasur nevojë t’i çmontoni ato.

Funksionimi i kompletit bazohet në rindërtimin e shtresës transparente të polikarbonatit (plastika më transparente e përdorur për ndërtimin e mbulesave të fenerëve), duke aplikuar një shtresë të re polikarbonati të lëngët, duke rindërtuar strukturën e hijes së llambës.

K2 Vapron është një komplet profesional për rigjenerimin dhe mbrojtjen e llambave të dëmtuara, i njohur gjerësisht si “çajinik i dritave” ose “çajnik magjik”. Është perfekt për rivendosjen e fenerëve të dëmtuar (të shurdhër, të zverdhur), pavarësisht nga mosha e makinës dhe shkalla e dëmtimit të llambave.

Rigjenerimi i fenerëve duke përdorur kompletin K2 Vapron është metoda më efektive dhe më e besueshme për rinovimin e sipërfaqes së fenerëve.

Kompleti K2 Vapron heq të gjitha gërvishtjet, çngjyrosjen dhe matjet. Polikarbonati i lëngshëm nxehet në një “kajnik” të veçantë (filxhan), dhe më pas avujt e tij aplikohen në sipërfaqen e dëmtuar, duke e vendosur dhe rindërtuar atë. Llambat e rigjeneruara në këtë mënyrë rifitojnë pamjen e tyre origjinale, tërheqëse nga fabrika.

Kompleti duhet të plotësohet vetëm me rimbushjen e dedikuar K2 Vapron 600 ml (indeksi D7930).

Vetëm për përdorim profesional. Kompleti nuk është i përshtatshëm për rigjenerimin e fenerëve të xhamit.

Seti përmban:

  • lëngun rigjenerues 600 ml
  • enën elektrike
  • mbulesën plastike të enës
  • mbulesën plastike me një zorrë elastike
  • dy guarnicione izolues
  • ushqyesin elektrik

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SOLUCION PËR FENER ME AVULL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SOLUCION PËR FENER ME AVULL
SOLUCION PËR FENER ME AVULL
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart