ROLLEX

ROLLEX u themelua në vitin 1958 nga Stylianos Mantoudes. Aktiviteti kryesor i Rollex është prodhimi i rrotullave të bojës, veglave dhe aksesorëve për lyerje. Një pionier në të dhënat e brendshme, ajo u rrit shpejt dhe u vendos si industria nr 1 greke në veglat e lyerjes, bazuar gjithmonë në shërbimin e shkëlqyer të klientëve të saj (profesionistë dhe individë).

60 vjet – Ne po pikturojmë botën 60 vitet e fundit
Me një cilësi të qëndrueshme mbi 60 vjet, Kompania ka një gamë të gjerë produktesh ngjyrosëse që plotësojnë standardet evropiane, miqësore me mjedisin. Për këtë arsye, të gjitha produktet janë të çertifikuara me EN ISO 9001: 2015. Kompania zotëron objekte moderne prej 7.000 m2, infrastrukturë teknologjike, pajisje moderne dhe personel të kualifikuar.

Në të njëjtën kohë, kompania kapërcen kufijtë grekë, eksporton produktet e saj në Amerikë, Evropë, Qipro, Lindjen e Mesme, Australi, Ballkan dhe vendet e Evropës Lindore. Kompania u krijua për të ndihmuar profesionistët dhe individët që duan të përdorin role cilësore me çmimet më konkurruese të tregut.

Ρολεξάκιας η μασκότ της Rollex
Krijoni hapësirën tuaj me rulat, furçat dhe aksesorët e bojës ROLLEX.

Categories
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Rul boje origjinal ROLEX me lesh
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
2,000L2,200L
Show next
Filtro Sipas Çmimit
Më të Kërkuarat
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart