MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA

Vlerëso Produktin

1,200L

MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA

Hb Body Spray fill është sprajt me cilësi të lartë dhe tharje të shpejtë përgatitur posaçërisht për tu përputhur me ngjyrën origjinale të makinës. Ideale për tu përdorur në të gjitha sipërfaqeve e paneleve OEM

Këshillojm për përdoruesit fillestar te ndjekin disa informacione bazë mbi lyerjen e makinave, kliko këtu

 

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA

MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA është kanaçe aerosoli (color / ngjyra për tu porositur) që përmban hollues universal dhe një gaz shtytës, të përshtatshëm dhe të pajtueshëm me shtresat e sipërme metalike 1K – 2K – astar 1K, astar akrilik dhe epoksid 2K, pastrues 1K dhe 2K. Mund të përdoret me forcuesin e konvertimit 801 BODY për produktet 2K. Hb Body Spray Fill është një sprajt me bojë i cili prodhohet ekskluzivisht në fabrikë sipas kërkesës (origjinale, të vjetra, ngjyra speciale etj.). Është bërë nga hollues universal dhe shtytës dhe është veçanërisht i pajtueshëm me të gjitha bojrat metalike 1K – 2K (ngjyrimet metalike).

Aplikimi

Sprajti mund të aplikohet në ngjyra të vjetra të zmeriluara më parë, sipërfaqe metali ose druri, sipërfaqe OEM, panele çeliku të pastër dhe të fërkuara, ngjitës poliester etj.

Hb Body Spray Fill është një metodë e saktë dhe e sigurt për të rimbushur një sprajt të ngarkuar paraprakisht për profesionistët ose për vetë-bërësit në garazhdin e shtëpisë.

Hb Body Spray fill është sprajt me cilësi të lartë dhe tharje të shpejtë përgatitur posaçërisht për tu përputhur me ngjyrën origjinale të makinës. Ideale për tu përdorur në të gjitha sipërfaqeve e paneleve OEM

  • Për shtresat pëfundimtare dhe astar 1K si dhe për bojrat me efekt metalik duhet të mbushet 100 ml.
  • Për astaret 2K, shtresat e sipërme dhe shtresat e pastra duhet të mbushni 80 ml dhe 20 ml Hb BODY 801 CONVERTER.
  • Për astaret me viskozitet të lartë dhe veshje të sipërme duhet të mbushni 70ml dhe 20ml HB BODY 801 CONVERTER dhe 10ml Hb Body 770 NORMAL AKRILIK THINNER.

Përfitimet

Lyerja me sprajt është një mënyrë ekonomike për të lyer një makinë. Pastroni dhe lëmoni sipërfaqen e makinës për të krijuar një bazë të lëmuar mbi të cilën vendoset astari. Aplikoni një shtresë me astar dhe më pas shtresën me ngjyrë të sipërme dhe shtresën me llak për bojrat 2K në mënyrë që të arrini një përfundim cilësor. Edhe pse sprajti me bojë dhe me llak është një opsion i përshtatshëm dhe efektiv për të pikturuar një makinë, është e rëndësishme ta përdorni atë në mënyrë të sigurt. Gjithmonë spërkatni bojën në një zonë të ajrosur mirë dhe vishni maskë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA

Karakteristikat Kryesore
Sipërfaqe Përdorimi

Metal

Specifikime
Paketimi

400ml

Videos: MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “MBUSHJE SPRAY PËR MAKINA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart