NanoMagic Shampoo

9,000L

NanoMagic Shampoo

Shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë të automjeteve.

9,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NanoMagic Shampoo

NanoMagic Shampoo, Shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë të shkëlqimit dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruan dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra në makina, etj.

Rekomandime për përdorim

Shtoni rreth 50 ml shampo (5 kapsolla) në 10 l ujë të ngrohtë. Pastroni automjetin me një jastëk larjeje. Më pas shpëlajeni me ujë me një presion të butë dhe fshijeni ujin e mbetur me një leckë. Tharja bëhet më e lehtë përmes përdorimit të AllroundQuickShine dhe efekti i shkëlqimit është optimizuar edhe më tej.

Vlera e pH: 5,5

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NanoMagic Shampoo

Paketimi

11kg

Videos: NanoMagic Shampoo

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NanoMagic Shampoo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart