Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER

1,850L

ReactiveWheelCleaner

ME FUNKSION TE NDRYSHIMIT TE NGJYRAVE

Heqja e papastërtisë nga disqet është një pjesë thelbësore e larjes së mirëmbajtjes javore për të siguruar që sipërfaqja e diskut të mbetet krejtësisht e pastër. E pjekur në grimca hekuri, përbërësi kryesor i pluhurit të frenave, mund të jetë veçanërisht i dëmshëm nëse lihet në vend. Reactive Wheel Cleaner është një pastrues i fuqishëm, por i balancuar me pH, që shpërndan dhe shkrin papastërtitë kokëforta. Ai përmban një reagens specifik i cili ndryshon ngjyrën në kontakt me grimcat e hekurit, bën që sipërfaqja e tyre të kontraktohet dhe prishet lidhja e formuar midis grimcave dhe diskut.

1,850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER

Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER

Heqja e papastërtisë nga disqet është një pjesë thelbësore e larjes së mirëmbajtjes javore për të siguruar që sipërfaqja e diskut të mbetet krejtësisht e pastër. E pjekur në grimca hekuri, përbërësi kryesor i pluhurit të frenave, mund të jetë veçanërisht i dëmshëm nëse lihet në vend. Reactive Wheel Cleaner është një pastrues i fuqishëm, por i balancuar me pH, që shpërndan dhe shkrin papastërtitë kokëforta. Ai përmban një reagens specifik i cili ndryshon ngjyrën në kontakt me grimcat e hekurit, bën që sipërfaqja e tyre të kontraktohet dhe prishet lidhja e formuar midis grimcave dhe diskut.

Karakteristikat dhe përfitimet:

 • Formulim pa acid, i sigurt për të gjitha llojet e disqeve
 • Treguesi i performancës thekson ndotjen e dëmshme të hekurit
 • Vepron shpejt duke hequr papastërti të forta
 • Përmban aditivë shkëlqimi për të lënë disqet me shkëlqim dhe të pastra

Udhëzimet për përdorim:

 • Sigurohuni që disqet të jenë të ftohtë në prekje
 • Spërkatni produktin direkt në sipërfaqe
 • Lëreni produktin të qëndrojë deri në 3 minuta
 • Zonat kokëfortë mund të kërkojnë agjitacion me furçë rrotash
 • Për disqe shumë të ndotur, koha e veprimit mund të zgjatet deri në 10 minuta
 • Shpëlajeni tërësisht me ujë të ftohtë dhe të pastër
Specifikime teknike:
 • pH: 7.5

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER

Paketimi

750ml

Videos: Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER
Pastrues disqesh REACTIVE WHEEL CLEANER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart