SPEED GLASS CLEANER

900L

SpeedGlassCleaner

Është pastrues i gatshëm për përdorim xhami në të gjitha sipërfaqet e lëmuara të automjeteve, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Pastron kollaj pa lën vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SPEED GLASS CLEANER

Speed Glass Cleaner është pastrues i gatshëm për përdorim xhami në të gjitha sipërfaqet e lëmuara të automjeteve, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Pastron kollaj pa lën vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

Përdorimi

Spërkatni dritaren dhe fshijeni me një leckë të thatë ose letër pastrimi. Përsëriteni procedurën kur është e nevojshme.

Pikat kryesore:

  • Nuk lë vija
  • Mbron sipërfaqen
  • Apliko0het kollaj

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SPEED GLASS CLEANER

Paketimi

750ml

Videos: SPEED GLASS CLEANER

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SPEED GLASS CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart