HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT

Vlerëso Produktin

1,550L

Reactive Rust Remover

Pastrues i fuqishëm, me pH neutral është bërë me agjentë reaktivë dhe detergjentë shtesë me performancë të lartë. Ndryshku sipërfaqësor, grimcat e metaleve, pluhuri i djegur i frenave dhe ndotës të tjerë jo-organikë pastrohen shpejt dhe plotësisht.

1,550L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT

HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT Ky pastrues i fuqishëm, me pH neutral është bërë me agjentë reaktivë dhe detergjentë shtesë me performancë të lartë. Ndryshku sipërfaqësor, grimcat e metaleve, pluhuri i djegur i frenave dhe ndotës të tjerë jo-organikë pastrohen shpejt dhe plotësisht. I butë për materiale. Përbërësit harmonizohen për një kohë më të gjatë kontakti / lagështimi, në mënyrë që agjentët reaktivë të shpërndajnë njollat ​​e forta dhe grimcat e djegura në mënyrë efektive. Pastruesi, pasi të ketë tretur papastërtitë, bëhet me ngjyrë vjollcë. Surfaktantët e veçantë në shtresën e formulës dhe shpërndajnë papastërtitë pjesërisht të tretura, kështu që është e lehtë për ta shpëlarë atë.

Fushat e përdorimit

Për sipërfaqet e lyera, xhamat dhe rrotat e makinave, automjeteve tregtare etj. Kontrolloni sipërfaqe të ndjeshme siç është alumini i lëmuar në një zonë jo të dukshme për produktin përputhshmëria.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni produktin e paholluar në sipërfaqe dhe lëreni të thithet për rreth tre deri në gjashtë minuta. Përfundoni nëse kërkohet me një furçë ose sfungjer. Shpëlajeni tërësisht.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë; Mos e lini të thahet;

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT
HEQËS REAKTIV I NDRYSHKUT
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart