ARGJILE E BUTË PASTRIMI

3,450L

Reinigungsknete blau

Argjile pastrimi. Heq edhe mbetjet më kokëforta si rrëshira e pemës dhe insektet, mbetjet e ndryshkut, pluhurin industrial, mjegullën e spërkatjes, katranin, njollat ​​e shkallës së gëlqeres, etj.

3,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ARGJILE E BUTË PASTRIMI

ARGJILE E BUTË PASTRIMI Reinigungsknete blau Heq edhe mbetjet më kokëforta si rrëshira e pemës dhe insektet, mbetjet e ndryshkut, pluhurin industrial, mjegullën e spërkatjes, katranin, njollat ​​e shkallës së gëlqeres, etj. Heq butësisht papastërtit nga sipërfaqet e lëmuara siç janë bojërat dhe qelqi, pa i dëmtuar ose dëmtuar ato. Optimale për pastrim intensiv para procesit të lustrimit ose para vendosjes së fshirseve të reja të xhamave.

Fushat e përdorimit

Për të gjitha sipërfaqet e lëmuara siç janë bojërat, xhamat, etj.

Rekomandime për përdorim

  1. Pastroni / lani sipërfaqet paraprakisht tërësisht me produktet e nevojshme
  2. Formësoni pastruesin i argjilës në një pjesë të madhësisë së dorës
  3. Spruconi Spray Clay në sipërfaqe
  4. Lëviz pastruesin e argjilës mbi sipërfaqe pa presion derisa të jetë i lëmuar dhe i pastër
  5. Fërko papastërtitë në argjilën pastruese nga brenda derisa sipërfaqja të pastrohet përsëri
  6. Pastruesi i argjile mund të përdoret derisa të ngopet pothuajse me grimca papastërtie
  7. Për të parandaluar tharjen, lagni argjilën pastruese pas përdorimit dhe ruajeni në kuti

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ARGJILE E BUTË PASTRIMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ARGJILE E BUTË PASTRIMI
ARGJILE E BUTË PASTRIMI
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart