BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

Vlerëso Produktin

4,500L

COLOR SOLUTIONS BASECOAT MIX SYSTEM

Solvent me një përbërës me bazë sistemi miks; ka në përbërje sistem rrëshire akrilike të cilësisë së lartë dhe pigmente. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË për sistemet e lyerjes 2K (80% e makinave të prodhuara janë me sistemin e lyerjes 2K). Një sistem përzierje me bazë tretësish i përbërë nga sistemi i rrëshirës akrilike dhe pigmente me cilësi të lartë. Përfshin ngjyrat themelore të ngurta, metalike, perlat dhe perlat Xirallic (kristalinë). Pajisur me një kabinet ngjyrash të krijuar posaçërisht, një indeks ngjyrash të spërkatura me pistolet duke paraqitur një përfundim origjinal, dhe një softuer me të gjitha formulimet e nuancave (Në dispozicion në mbi 18,000 ngjyra) . Në përputhje me V.O.C. 

Gjithashtu mund të krijohen formula të reja ngjyrash pë tu përshtatur sa më shumë ngjyrës të kërkuar nga klienti me anë të aparatit spectrofotometer HB BODY

Shtoni 50 – 70% 740 Acryl Normal / 741 Acryl Slow Thinner (zvogëlues). Sipërfaqja e trajtuar paraprakisht kërkohet të pastrohet duke përdorur 770 Antisil NORMAL Degreaser ose 770 Antisil NORMAL Degreaser Aerosol.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

Karakteristikat Kryesore
Hollimi

50% Acrylic Thiner

Specifikime
Paketimi

Përgatitje në sasi të ndryshme

Videos: BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË PËR MAKINA SHTRESA BAZË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart