ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP

Vlerëso Produktin

850L

950 STONE CHIP

I përshtatshëm për pjesët e jashtme të poshtme dhe pjesët e brendshme të makinave, me veti të shkëlqyera puthitjeje. Mund të lyhet nga siper me të gjitha llojet e bojrave.

850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP

ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP I përshtatshëm për pjesët e jashtme të poshtme dhe pjesët e brendshme të makinave, me veti të shkëlqyera puthitjeje. Mund të lyhet nga siper me të gjitha llojet e bojrave.

I përshtatshëm për pjesët e jashtme poshtë dhe pjesëve të brendshme të trupit të veturës me veti të shkëlqyera ngjitëse. Gati për përdorim, aplikohet me një armë speciale spërkatëse (BODY UBS) në një presion prej 5-6 bar. (Një grykë e shkurtuar rezulton në një përfundim të hollë ndërsa një e gjatë në një fund të kursit). Veshja me teksturë e tharjes së shpejtë, mbetet elastike. Mund të ngjyroset shumë me të gjitha sistemet e bojës pas tharjes. Nxitësi i ngjitjes 340 PLASTOFIX mund të përdoret para çdo aplikimi të veshjes së sipërme për rezultate edhe më të mira.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP

Paketimi

1L, 2kg, 4L

Ngjyra

E Zezë, Gri, E Bardhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFTË MAKINE 950 STONE CHIP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart