ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX

Vlerëso Produktin

800L

BODY 640 CAVITY WAX

Produkt për trajtim me dyllë të shkrirë anti-korroziv kunder gërryerjeve dhe zhurmave. Mund të aplikohet në të jitha pjesët e mbyllura (dyer, para/prapakolp dhe shasi) dhe nënshtresën e jashtme të automjetit. Mbush l ehtë zbrazëtitë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. Përdoret pas procedurës së bojës.

SKU: 6400900001 Tags: ,

800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX

ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX Produkt për trajtim me dyllë të shkrirë anti-korroziv kunder gërryerjeve dhe zhurmave. Mund të aplikohet në të jitha pjesët e mbyllura (dyer, para/prapakolp dhe shasi) dhe nënshtresën e jashtme të automjetit. Mbush l ehtë zbrazëtitë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. Përdoret pas procedurës së bojës.

Një trajtim i veçantë vaji dylli me zgavër antikorozive me veti izoluese të tingullit. Mund të aplikohet në të gjitha pjesët e mbyllura (dyert, kapakun dhe dërrasat e drejtimit (shasia)) dhe pjesa e poshtme e trupit të automjetit. Depërton lehtë dhe është rezistent ndaj temperaturave të larta. I përshtatshëm për aplikim pas procedurës së bojës. Thahet shpejt dhe aplikohet nga një armë speciale spërkatëse me presion 5-6 bar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX

Ngjyra

Kafe e errët

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFTË BODY 640 CAVITY WAX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart