RALLY BOJË SINTETIKE

Vlerëso Produktin

1,150L

RALLY SYNTHETIC PAINT

Bojë sintetike me përmbajtje rrëshire alkide. Thahet në temperaturën e ambientit. Ka cilësi të lartë dhe ruan shkëlqim të përhershëm. Siguron mbulimi të shkëlqyer dhe u reziston kushteve të vështira të motit. Gjendet në variante të ndryshme ngjyrash dhe mund të prodhohet në çdo nuancë që kërkohet.

 

1,150L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

RALLY BOJË SINTETIKE

RALLY BOJË SINTETIKE me bazë rrëshirë alkide; me tharje të shpejtë, cilësi të mirë dhe shkëlqim. Mbulon mirë sipërfaqen dhe u reziston kushteve të vështira të motit. I jep trajtimit të makinave cilësinë e munguar. Është e vlefshme në nuanca të ndryshme dhe mund të përpunohet në një pjesë të mirë të nuancave të kërkuara. Hollohet në masën 20-25% me BODY SYNT (#750) ose me BODY 20:80 (#710) për të përshpejtuar tharjen. Mund të përdoret mbi sipërfaqe të lyera më parë me bojë, thjesht duhen më parë me dorë të zmerilohen (me letër zmerile P400-600). Bojë bazë me përmbajtje rrëshire akrelike, me shkëlqim; rezistente ndaj kushteve të vështira atmosferike, gërvishtjeve dhe goditjeve mekanike. Ofron një shumicë nuancash dhe i plotëson thuajse të gjitha kërkesat e industrisë së makinave. Mund t’i shtohet BODY HARDENER NORMAL (#720) në raportin 2:1. Bojë bazë metalike me tharje të shpejtë e përzjerë në raportin 2:1 me hollues akrelik BODY ACRYL NORMAL (#740). Për të dhënë sipërfaqe të lëmuar, duhet përdorur në tre duar. Mund të përdoret si mbi shtresa boje, ashtu edhe mbi sipërfaqe të smerilizuara (me letër zmerile P600-1200). 10-15 min pas përdorimit mund të trajtohet me HB BODY Clear.
NË PAJTIM ME V.O.C.

Katallog ngjyrash RALLY

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: RALLY BOJË SINTETIKE

Karakteristikat Kryesore
Rezultati Pas Lyerjes

Mat, Me Shkëlqim, Satin

Hollimi

20-25% Solvent, 25% Katalit

Sipërfaqe Përdorimi

Dru, Metal

Specifikime
Paketimi 0.75 L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “RALLY BOJË SINTETIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart