STUKO MAKINE 210 UNISOFT

Vlerëso Produktin

900L1,600L

210 UNISOFT UNIVERSAL POLYESTER FILLER

Stuko polisteri universale 2K për përdorim mbi të gjitha metalet (alumin, çelik i galvanizuar, çelik i thjeshtë). E përshtatshme gjithashtu edhe për sipërfaqe polisteri dhe druri. Thahet shpejt (20-30 min) dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P120-P240. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

900L1,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

STUKO MAKINE 210 UNISOFT

STUKO MAKINE 210 UNISOFT Stuko polisteri universale 2K për përdorim mbi të gjitha metalet (alumin, çelik i galvanizuar, çelik i thjeshtë). E përshtatshme gjithashtu edhe për sipërfaqe polisteri dhe druri. Thahet shpejt (20-30 min) dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P120-P240. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE 210 UNISOFT

Paketimi

1L, 1.5L, 750ml

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE 210 UNISOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO MAKINE 210 UNISOFT

900L1,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart