STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

Vlerëso Produktin

450L1,300L

F250 BODYFIBER

Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave. Fërkohet lehtë me letër P80 – P120.

SKU: N/A Tags: ,

450L1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave. Fërkohet lehtë me letër P80 – P120.

Mbushës poliestër prej tekstil me fije qelqi 2K për mbushjen dhe mbushjen e kaviteteve. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. Lehtë për tu aplikuar, thahet shpejt dhe është e lehtë për t’u pjekur me letër grimcuar P80 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

Ngjyra

Jeshile

Paketimi

1.5kg, 250gr, 750gr

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER
STUKO LESH XHAMI F250 BODYFIBER

450L1,300L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart