STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

Vlerëso Produktin

750L2,000L

205 L.P. PLUS SOFT

Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për sipërfaqe prej metali, polisteri dhe druri. E përshtatshme për mbushje delikate, sepse i mbush mirë poret. Thahet shpejt dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P80 – P150. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

750L2,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për sipërfaqe prej metali, polisteri dhe druri. E përshtatshme për mbushje delikate, sepse i mbush mirë poret. Thahet shpejt dhe fërkohet lehtësisht me letër zmerile P80 – P150. Nuk lë vende boshe gjatë mbushjes.

Mbushës poliestër 2K për sipërfaqe metali, druri dhe poliesteri. Një mbushës me veti të mira mbushëse. Lehtë për t’u rërë edhe disa ditë pas aplikimit. Për një përfundim të përsosur pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

Paketimi

1kg, 1.8kg, 3kg

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT
STUKO MAKINE 205 LP PLUS SOFT

750L2,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart