ZIFTË BODY 650 STONE CHIP

Vlerëso Produktin

600L

BODY 650 STONE CHIP

Produkt për sipërfaqet e poshtme të makinës që izolon zhurmat dhe puthitet mjaft mirë me materialin. I përshtatshëm për pjeset e jashtme dhe pjesët e brendshme të trupit të makinës.

 

600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFTË BODY 650 STONE CHIP

ZIFTË BODY 650 STONE CHIP Produkt për sipërfaqet e poshtme të makinës që izolon zhurmat dhe puthitet mjaft mirë me materialin. I përshtatshëm për pjeset e jashtme dhe pjesët e brendshme të trupit të makinës.

Një material i poshtme i trupit me veti izoluese / vulosje të zërit dhe aftësi optimale mbulimi. I përshtatshëm për pjesët e jashtme poshtë dhe pjesëve të brendshme të trupit të veturës me veti të shkëlqyera ngjitëse. Gati për përdorim, aplikohet me një armë speciale spërkatëse (BODY UBS) në një presion prej 5-6 bar (një grykë e shkurtuar rezulton në një përfundim të imët, ndërsa një e gjatë në një fund të trashë). Një shtresë me teksturë me tharje të shpejtë që mbetet elastike. Mund të ngjyroset lehtë me një shtresë të vetme / shtresë bazë pas tharjes. Përdorimi i promovuesit të ngjitjes PLASTOFIX rekomandohet para çdo aplikimi të veshjes së sipërme.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFTË BODY 650 STONE CHIP

Ngjyra

E Zezë, Gri, E Bardhë

Paketimi

1kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFTË BODY 650 STONE CHIP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart