SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP

Vlerëso Produktin

700L

950 STONE CHIP

Material me bazë gomë sintetike, mundëson izolimin e zhurmave dhe mbulon mirë difektet. Mbron pjesën e poshtme të makinës nga gërvishtjet ose goditjet e gurëve.

SKU: N/A Tags: ,

700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP

SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP Material me bazë gomë sintetike, mundëson izolimin e zhurmave dhe mbulon mirë difektet. Mbron pjesën e poshtme të makinës nga gërvishtjet ose goditjet e gurëve.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP

Ngjyra

E Zezë, Gri, E Bardhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SPRAJT ZIFT 950 STONE CHIP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart