ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX

Vlerëso Produktin

1,050L

U951 AUTO FLEX

Produkt i ngurtë / izolues i zhurmave me bazë gome. I përshtatshëm për aplikim në pjesët e brendshme ose të jashtme poshtë makines. Siguron mbrojtje nga gërvishtjet dhe guri. E ruan elasticitetin gjatë gjithë kohës, thahet shpejt. Mund të lyhet nga sipër edhe pa u tharë me të gjititha s istemet e bojërave.

SKU: N/A Tags: ,

1,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX

ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX Produkt i ngurtë / izolues i zhurmave me bazë gome. I përshtatshëm për aplikim në pjesët e brendshme ose të jashtme poshtë makines. Siguron mbrojtje nga gërvishtjet dhe guri. E ruan elasticitetin gjatë gjithë kohës, thahet shpejt. Mund të lyhet nga sipër edhe pa u tharë me të gjititha s istemet e bojërave.

Sipërfaqe

Nënshtresa e brendshme ose e jashtme pjesët e makinave që kërkojnë antikoroziv dhe mbrojtje coptimi ndaj gurëve.

Para-trajtimi / Pastrimi të substratit

  • Pastroni substratin duke përdorur një leckë e butë dhe 770 ANTISIL NORMALE / 771 ANTISIL FAST DEGREASER.
  • Sigurohuni që sipërfaqja së pari fshihet pastaj ajri tharë
  • Sigurohuni që gjithmonë përdorni maskën e duhur për mbrojtje dhe ambjent ventilimi të mirë.

Vërejtje:

  • Lejoni për kohë shtesë për kabina me llak për të arritur në temperatura e dëshiruar.
  • Rezultatet më të mira kur përdoren me PRODUKTET E HB BODY.
  • Mund të përdoret nga vendet që nuk miratojnë VOC legjislacioni gjithashtu.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX

Ngjyra

E Zezë, Gri, E Bardhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFT MAKINE U 951 AUTO FLEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart