ZIFTË 910 UNDERBODY

Vlerëso Produktin

900L

910 UNDERBODY

Produkt thiksotropic me bazë gome për mbrojtje ndaj ndryshkut dhe goditjes së gurëve. Përdoret për shasi, harqet e gomave dhe pjesët e poshtme të makinës. Puthitet shpejt, thahet shpejt dhe mund të lyhet nga sipër me të gjitha sistemet e bojërave.

Ngjyra: Gri

SKU: 9100700001 Tags: ,

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFTË 910 UNDERBODY

ZIFTË 910 UNDERBODY Produkt thiksotropic me bazë gome për mbrojtje ndaj ndryshkut dhe goditjes së gurëve. Përdoret për shasi, harqet e gomave dhe pjesët e poshtme të makinës. Puthitet shpejt, thahet shpejt dhe mund të lyhet nga sipër me të gjitha sistemet e bojërave.

Një material tiksotropik me bazë bitumi me mbrojtje të shkëlqyeshme të ndryshkut dhe gurit. I përshtatshëm për aplikim në bordet e makinave (Shasia), harqet e rrotave dhe pjesa e poshtme e automjetit. Ngjitje perfekte, thahet shpejt dhe mund të lyhet me të gjitha sistemet e bojës. Aplikohet me një furçë ose pistoletë në një presion ajri 5-6 bar. Mund të hollohet me 10-20% hollues nitro (zvogëlues).

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFTË 910 UNDERBODY

Paketimi

1kg

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFTË 910 UNDERBODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart