ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY

Vlerëso Produktin

700L2,700L

930 UNDERBODY

Produkt thiksotropik me bazë bitumi. Mbron sipërfaqen nga goditjet e gurëve dhe nga gërryerjet. Puthitet mirë dhe e ruan elasticitetin. Përdoret vetëm në pjesët e poshtme të makinës. Nuk mund të lyhet nga sipër me bojë.

SKU: N/A Tags: ,

700L2,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY

ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY Produkt thiksotropik me bazë bitumi. Mbron sipërfaqen nga goditjet e gurëve dhe nga gërryerjet. Puthitet mirë dhe e ruan elasticitetin. Përdoret vetëm në pjesët e poshtme të makinës. Nuk mund të lyhet nga sipër me bojë.

Një shtresë tixotropike bituminoze që siguron mbrojtje të shkëlqyeshme antikorozive dhe godidje të copëzave të gurit. Ngjitje perfekte me elasticitet të përhershëm. Zbatohet vetëm në pjesët e poshtme të trupit të veturës. Mund të hollohet me hollues (zvogëlues) në 10-20%. Aplikohet me furçë ose pistoletë në një presion ajri 5-6 bar. Nuk mund të lyhet shumë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY

Paketimi

1kg, 5kg

Ngjyra

E Zezë

Videos: ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ZIFTË MAKINE 930 UNDERBODY

700L2,700L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart