STUKO P 980 1K FINE FILLER

Vlerëso Produktin

300L

P980 1K FINE FILLER

Stuko 1K e imët, shumë e mirë për mbushjen e sipërfaqeve të vogla jo shumë problematike. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave. Duhet lyer me 2-3 duar, 30 min njëra pas tjetrës dhe mund të fërkohet me letër zmerile P600 – P1000 për të lënë sipërfaqe të lëmuar.

 

300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO P 980 1K FINE FILLER

STUKO P 980 1K FINE FILLER Stuko 1K e imët, shumë e mirë për mbushjen e sipërfaqeve të vogla jo shumë problematike. Mund të lyhet nga sipër me të gjitha llojet e bojrave. Duhet lyer me 2-3 duar, 30 min njëra pas tjetrës dhe mund të fërkohet me letër zmerile P600 – P1000 për të lënë sipërfaqe të lëmuar.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO P 980 1K FINE FILLER

Paketimi

150gr

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO P 980 1K FINE FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart