KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN

4,950L

Cosmo-Clean

Pastrues shumë i koncentruar, pa shkumë për pastrimin mekanik dhe manual të dyshemeve industriale, të punishteve dhe të ndërtesave të tjera.

4,950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN

KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN Pastrues i sigurt, shumë i koncentruar, pa shkumë për pastrimin mekanik dhe manual të dyshemeve industriale, të punishteve dhe të ndërtesave të tjera. Në krahasim me pastruesit e tjerë, rreziku i rrëshqitjes në sipërfaqe që janë ende të lagura zvogëlohet ndjeshëm. Ngjitësit ose veshjet ekzistuese të dyshemesë nuk dëmtohen. Një kombinim i përzgjedhur i substancave detergjente dhe fosfateve garanton rezultate të bujshme pastrimi me hollueshmëri jashtëzakonisht të lartë në të njëjtën kohë. Me një aromë të freskët limoni. Ndarja e shpejtë në përputhje me ORNORM 5105. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Kate industriale, punishte dhe ndërtesa të tjera (manuale dhe mekanike)

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë: dyshemetë industriale dhe të punëtorisë (mekanike dhe manual): 1:40 deri 1: 120. Dyshemetë e zyrave, etj .: 1:60 deri 1: 300.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN
KONCENTRAT PASTRIMI COSMO-CLEAN
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart