PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

5,300L

Mehrzweck-reiniger

Pastrues intensiv alkalin tepër efektiv për makina, pastrim industrial dhe ndërtesash.

5,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger Pastrues intensiv alkalin tepër efektiv për makina, pastrim industrial dhe ndërtesash. Heqja e thellë, e plotë e vajit, yndyrave, bojës, blozës, nikotinës dhe papastërtive të zakonshme të rrugës. Për plastikën, tekstilet, tapiceritë, makineritë, etj. Mehrzweckreiniger ka një aftësi të shkëlqyeshme për shkrirjen dhe bartjen e papastërtive. Siguron një aromë të këndshme përreth. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Qilima rezistente ndaj alkaleve, tapiceri, veshje tavani automjetesh, plastike, makineri industriale, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë, vendosni një solucion 1: 5 deri në 1:50 me një shishe spërkatëse, leckë mikrofibre ose të ngjashme dhe lejo që ajo të reagojë për një kohë të shkurtër. Nëse është e nevojshme procesoni mekanikisht me furçë ose leckë. Fshini mbetjet me një leckë të lagur ose përdorni një lagësht / të thatë fshesë me korrent. Për përdorim në nxjerrjen e llakut dhe pastruesit e tjerë të tapeteve / tapicerive ne rekomandoni shtimin e agjentit të shkumëzimit të Kocentschäumer.

Vlera e pH: 12,5

Paralajmërime

  • Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë
  • Mos e lini të thahet
  • Nuk ndahet shpejt
  • Nuk është i përshtatshëm për asgjësim duke përdorur ndarës të dritës së vajit
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger
PASTRUES INTERIOR Mehrzweck-reiniger
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart