Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER

1,100L

Multi Interior Cleaner i Koch Chemie është një produkt i shkëlqyeshëm për të mirëmbajtur pjesën e brendshme të automjetit tuaj, me arom të freskët dhe të pastër.

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER

Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER i Koch Chemie është një produkt i shkëlqyeshëm për të mirëmbajtur pjesën e brendshme të automjetit tuaj, me arom të freskët dhe të pastër.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  • Siguron fuqi pastrimi të thellë
  • I përshtatshëm për përdorim në zbukurime plastike, kroskot dhe pjesë nga dyert
  • Gjithashtu për përdorim në mbulesa pëlhure, rreshtime kapuçi, vende të veshura me tapiceri
  • Nuk lë mbetje ngjitëse

Udhëzimet për përdorim:

  • Spërkateni direkt në sipërfaqe për tu trajtuar
  • Lërini të qëndrojnë për disa minuta
  • Fshijeni me një mikrofibër të butë dhe të pastër
  • Përsëriteni nëse është e nevojshme

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER

Paketimi

750ml

Videos: Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER
Pastrues interioresh MULTI INTERIOR CLEANER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart