Heqes insektesh Insect Dirt Remover

1,100L

Insect Dirt Remover

Insect & Dirt Remover (heqës insektesh dhe papastërtish) Largon edhe mbeturinat më kokëforta si insektet e ngordhura, vaji dhe papastërtitë e tjera mjedisore nga pjesa e jashtme e automjetit dhe të motorit. Përbërësit inovativë me cilësi të lartë depërtojnë në papastërti dhe mundësojnë pastrim të shpejtë, të plotë dhe të kujdesshëm.

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Heqes insektesh Insect Dirt Remover

Heqes insektesh Insect Dirt Remover

Insect & Dirt Remover (heqës insektesh dhe papastërtish) Largon edhe mbeturinat më kokëforta si insektet e ngordhura, vaji dhe papastërtitë e tjera mjedisore nga pjesa e jashtme e automjetit dhe të motorit. Përbërësit inovativë me cilësi të lartë depërtojnë në papastërti dhe mundësojnë pastrim të shpejtë, të plotë dhe të kujdesshëm.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni në pjesët me yndyra (nëse automjeti është i nxehtë, shpëlajeni fillimisht). Lëreni të reagojë për 1 – 3 minuta. Nëse është e nevojshme përfundoni me sfungjer larës. Shpëlajeni plotësisht dhe më pas lajeni automjetin me NanoMagicShampoo, ose përdorni lavazh makinash.

Pikat kryesore

  • Vepron shpejt
  • Qëndrueshmëri e gjatë
  • Pastërti e plotë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Heqes insektesh Insect Dirt Remover

Paketimi

750ml

Videos: Heqes insektesh Insect Dirt Remover

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Heqes insektesh Insect Dirt Remover”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Heqes insektesh Insect Dirt Remover
Heqes insektesh Insect Dirt Remover
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart