STUKO MAKINE F 211 BODYSOFT

Vlerëso Produktin

700L

F211 BODYSOFT

Stuko poliestri 2K e përshtatshme për siperfaqe metalike, druri dhe poliestër. Fërkohet lehtë me letër P100 – P240.

700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE F 211 BODYSOFT

STUKO MAKINE F 211 BODYSOFT Stuko poliestri 2K e përshtatshme për siperfaqe metalike, druri dhe poliestër. Fërkohet lehtë me letër P100 – P240.

Mbushës poliestër 2K i përshtatshëm për sipërfaqet metalike, druri dhe poliesteri. Një mbushës i imët i grimcave, por me veti të mira mbushëse. Thahet shpejt dhe fërkohet edhe më lehtë me letër zmerile P100 – P240 për një përfundim të përsosur pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE F 211 BODYSOFT

Paketimi

1kg, 2kg, 380gr

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE F 211 BODYSOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart