REFRESH COCKPIT CARE

1,100L

RefreshCockpitCare

Pastron veshjet plastike të brendshme duke lënë një përfundim natyral pa asnjë mbetje ngjitëse. Një interior me aromë të freskët dhe të pastër janë thelbësore për të përfunduar çdo proces detajimi.  Agjentët e pastrimit sigurojnë mbrojtje nga zbehja UV për të mbajtur vijën dhe brendësinë tuaj plastike duke ruajtur ‘si të re’ për kohë më të gjatë.

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

REFRESH COCKPIT CARE

Refresh Cockpit Care pastron veshjet plastike të brendshme duke lënë një përfundim natyral pa asnjë mbetje ngjitëse. Një interior me aromë të freskët dhe të pastër janë thelbësore për të përfunduar çdo proces detajimi.  Agjentët e pastrimit sigurojnë mbrojtje nga zbehja UV për të mbajtur vijën dhe brendësinë tuaj plastike duke ruajtur ‘si të re’ për kohë më të gjatë.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  • Agjentët pastrues heqin shenjat, pluhurin dhe gjurmët e gishtave nga pjesët e brendshme plastike
  • Agjentët ruajtës sigurojnë një përfundim të qëndrueshëm
  • Lë një shkëlqim natyral me veti anti-statike që largon pluhurin
  • Mbrojtësit aktivë mbrojnë plastikën nga rrezet e dëmshme UV
  • Krijon një aromë të këndshme, me erë të pastër

Udhëzimet për përdorim:

  • Spërkatni produktin në një sfungjer të butë
  • Përhapeni në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen e plastikës
  • Lëreni të thahet
  • Pastrohet me leckë të butë dhe të pastër mikrofibre për të hequr mbetjet

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: REFRESH COCKPIT CARE

Paketimi

500ml

Videos: REFRESH COCKPIT CARE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “REFRESH COCKPIT CARE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart