Nano Magic Shampoo

1,100L

Nano Magic Shampoo

Nano Magic Shampoo  është shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë, shkëlqim dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruhen dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Nano Magic Shampoo

Nano Magic Shampoo  është shampo e padiskutueshme e teknologjisë së lartë për pastrim të plotë, shkëlqim dhe mbrojtje afatgjatë në një hap të vetëm. Ruhen dyllët dhe vulat e aplikuara më parë. Kombinimi unik i përbërësve të kujdesit lë pas një nano-shtresë mbrojtëse dhe të qëndrueshme ndaj ujit.

Rekomandime për përdorim

Shtoni rreth 50 ml shampo (5 kapsolla) në 10 l ujë të ngrohtë. Pastroni automjetin me një jastëk larjeje. Më pas shpëlajeni me një presion me ujë të butë dhe fshijeni ujin e mbetur me një leckë. Tharja bëhet më e lehtë përmes përdorimit të Allround Quick Shine dhe efekti i shkëlqimit optimizohet edhe më tej.

Pikat kryesore

  • Shkëlqim i lartë
  • Vula afatgjatë
  • Nano-mbrojtje
  • Mirëmbajtja aktive e vlerës

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specifikime: Nano Magic Shampoo

Paketimi

750ml

Videos: Nano Magic Shampoo

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Nano Magic Shampoo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart