PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE

3,050L

Schleifpaste H7.01

Schleifpaste H7.01 është lustër makine shumë gërryese për rikontifikimin e shpejtë të bojrave shumë të tejkaluara, duke hequr spërkatjen e bojës dhe gjurmët e lëmimit në kokërr P2000. Prerja: 7,5. Shkëlqim: 3,0

3,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE Schleifpaste H7.01 është lustër makine shumë gërryese për rikontifikimin e shpejtë të bojrave shumë të tejkaluara, duke hequr spërkatjen e bojës dhe gjurmët e lëmimit në kokërr P2000. Prerja: 7,5. Shkëlqim: 3,0

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Vendosni Schleifpaste në jastëk lustrues (jastëk lustrues të bardhë të fortë ose të verdhë të mesëm të fortë jastëk lustrues) dhe lustroni sipërfaqen e pastruar në mënyrë të tërthortë me maks. 2.000 rpm. efekti i pastrimit mund të ndryshojë me presion, jastëk lustrues dhe shpejtësi. Në fillim të procesi i lustrimit ne rekomandojmë të ushtroni presion më të madh me një shpejtësi më të ulët. Atëherë gradualisht zvogëloni presionin dhe përfundoni me një shpejtësi më të lartë. Mbetjet pluhur mund të hiqet lehtë me leckën tonë mikrofibre të prerë me ultratinguj. Vija ose gjurmët e lustrimit janë hiqet me Hochglanz-Antihologramm M2.01 tonë.

Paralajmërime

  • Shkundni përpara se të përdorni
  • Jo i përshtatshëm për bojë rezistente ndaj gërvishtjeve
  • Mbroni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt
  • Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë sipërfaqet

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI H7.01 KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart