STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER

Vlerëso Produktin

500L900L

BODY 611 MULTI FILLER

Stuko 2K me bazë poliesteri e përshtatshme për përdorim në të gjitha siperfaqet metalike dhe prej druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet mirë dhe lë sipërfaqe të lëmuar. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

500L900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER

STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER Stuko 2K me bazë poliesteri e përshtatshme për përdorim në të gjitha siperfaqet metalike dhe prej druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet mirë dhe lë sipërfaqe të lëmuar. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

Mbushës me bazë shumë poliester 2K i përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe prej druri. Një mbushës i shkëlqyeshëm që përhapet pa probleme, duke i dhënë një mbyllje pa vrimë. Zbatohet lehtësisht dhe jashtëzakonisht i lehtë për tu zhuritur duke përdorur letër të thatë me pluhur P80 -P120.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER

Paketimi

1.8kg, 900gr

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER
STUKO MAKINE BODY 611 MULTI FILLER

500L900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart