AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner

5,850L

Hochglanztrockner

Produkt i kujdesit të veçantë për mbrojtjen e trupit të automjeteve në lavazhe.

5,850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner

AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner Produkt i kujdesit të veçantë për mbrojtjen e trupit të automjeteve në lavazhe. Me përdorim të rregullt, pjesa e poshtme e automjetit mbrohet kundër faktorëve agresivë të mjedisit (p.sh. kripa) dhe për këtë arsye kundër korrozionit. Falë vetive të zgjeruara të rrjedhës, edhe zonat që janë të vështira për tu arritur janë ruajtur. I përshtatshëm në mënyrë optimale edhe për impiantet e trajtimit të ujit me shërbim biologjik. Nuk përmban hidrokarbure të vajit mineral.

VDA përputhet me klasën A.

Fushat e përdorimit

Sistemet e larjes lavazhe automatike, sistemet e larjes, etj.

Rekomandime për përdorim

Përdorni një pompë dozimi për të aplikuar të paholluar. Dozimi i rekomanduar për makinë: 10-50 ml. VDA konform klasës A.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner
AGJENT PËR SHPËLARJE Hochglanztrockner
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart