DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax

Vlerëso Produktin

13,000L

ProtectorWax

Shkëlqim i lartë, efekt zambak uji dhe mbrojtje. Dylli inovativ i ruajtjes, i teknologjisë së lartë vendos standarde të reja në çështjet e mbrojtjes, qëndrueshmërisë, shkëlqimit ekstrem të thellë, largimit afatgjatë të ujit (efekti lotus), performancës së lehtë për tu pastruar dhe tharjes së automjetit pa mikro-rruaza.

13,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax

DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax inovator mbrojtës i teknologjisë së lartë vendos standarde të reja në çështjet e mbrojtjes, qëndrueshmërisë, shkëlqimit ekstrem të thellë, largimit afatgjatë të ujit (efekti lotues), performancës së pastër e lehtë dhe tharjes së automjetit pa mikro-rruaza. Përdorimi i përbërësve reaktivë shumëfunksionalë në kombinim me përbërësit e kujdesit me cilësinë më të lartë, të cilat bashkohen fort me sipërfaqet si një rrjet, garantojnë mbrojtje të shkëlqyeshme me shkëlqim të lartë për një kohë të gjatë dhe përmirësimin e dukshmërisë gjatë shiut (rruaza).

Përmirëson me përdorim të rregullt shkëlqimin dhe shtresën e mbrojtjes, mbulon gërvishtjet e imëta dhe të gjitha pjesët prej gome dhe plastike, si dhe materialet e sipërme të rrobave të konvertueshme janë të mbrojtura kundër venitjes dhe ngashërimit. ProtectorWax jep një kontribut të konsiderueshëm në ruajtjen e vlerës së automjetit. Mund të përdoret si dyll i nxehtë, i ftohtë dhe shkumë (mekanikisht dhe manualisht). Arrin rezultate optimale të tharjes edhe me vlera të larta të përçueshmërisë së ujit të shërbimit dhe me gjeometri të vështira të ventilatorit. I përshtatshëm në mënyrë optimale për impiantet e trajtimit të ujit standard, si dhe për shërbimin biologjik. Nuk përmban hidrokarbure të vajit mineral. VDA përputhet me klasën A.

Fushat e përdorimit

Sistemet e larjes automatike të automjeteve, sistemet e larjes, lavazhe vetë-shërbimi, pistoletë shkume, etj.

Rekomandime për përdorim

Vendosni pa holluar me pompë dozimi të paholluar ose në një raport deri në 1: 2. Dozimi i rekomanduar për makinë: dylli i nxehtë / i ftohtë: 13-19 ml. Dylli i shkumës: 13-19 ml. Dylli Premium: 16-23 ml. VDA përshtaten me klasën A. Përdorimi manual: Hidh rreth. 30ml ProtectorDax në 1l ujë dhe aplikojeni atë tek automjeti i pastër, ende i lagësht, duke përdorur një spërkatës me shkumë ose bombol me vrimë nxjerrëse dhe lëreni të zhytet. Shpëlajeni produktin plotësisht duke përdorur një larës presioni për të shmangur njollat. Nëse aplikoni duke përdorur pistoletë shkume, rregulloni para-hollimin në përputhje me rrethanat. Thani çdo ujë të mbetur vetëm. Përziejeni produktin për një aplikim dhe mos e ruani për her tjetër.

Paralajmërime

Mbroni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax
DYLL MBROJTËS PREMIUM ProtectorWax
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart