ARMAKOL 999 SEAM SEALER

Vlerëso Produktin

1,100L

999 SEAM SEALER

Stuko me përmbajtje kauçuku, ideale për lidhjen e sipërfaqeve metalike apo të pjesëve të ndryshme. Është po ashtu e përshtatshme për pjesët e brendshme të makinës që nuk janë në kontakt të drejtpërdrejtë me rrezet ultraviolet. Pas tharjes mund të lyhet nga sipër me çdo lloj boje.

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ARMAKOL 999 SEAM SEALER

ARMAKOL 999 SEAM SEALER Stuko me përmbajtje kauçuku, ideale për lidhjen e sipërfaqeve metalike apo të pjesëve të ndryshme. Është po ashtu e përshtatshme për pjesët e brendshme të makinës që nuk janë në kontakt të drejtpërdrejtë me rrezet ultraviolet. Pas tharjes mund të lyhet nga sipër me çdo lloj boje.

Seamsealer me bazë gome, ideal për bashkimin e sipërfaqeve metalike dhe për mbushjen e përbashkët të trupit të makinës. Është i përshtatshëm për pjesët e brendshme të automobilave që nuk janë të ekspozuar drejtpërdrejt në rrezet UV. Zbatohet lehtësisht me një armë ose furçë manuale ose pneumatike. Thahet shpejt, varësisht nga trashësia, mbetet elastike dhe e qëndrueshme dimensionale. Pas tharjes mund të mbivendoset nga çdo lloj bojë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ARMAKOL 999 SEAM SEALER

Paketimi

1kg, 300ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ARMAKOL 999 SEAM SEALER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart