STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

Vlerëso Produktin

550L950L

BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

Stuko e çelur 2K me bazë polisteri të përshtatshme për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe druri. Një mbushës
i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P100 – P180.

550L950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER Stuko e çelur 2K me bazë polisteri të përshtatshme për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe druri. Një mbushës
i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P100 – P180.

Mbushës me bazë shumë poliester 2K Light, i përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe prej druri. Mund të përdoret mbi sipërfaqet e zinkut. Një mbushës i shkëlqyeshëm që përhapet pa probleme, duke i dhënë një mbyllje pa vrimë. Zbatohet lehtësisht dhe jashtëzakonisht i lehtë për tu zhuritur duke përdorur vetëm letër të thatë me pluhur P100 – P180.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

Ngjyra

Bezhë

Paketimi

450ml, 900ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER
STUKO BODY 631 LIGHT MULTI FILLER

550L950L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart