STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS

Vlerëso Produktin

1,200L

F213 UNIPLUS

Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për aplikim në të gjitha metalet.Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS

STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për aplikim në të gjitha metalet.Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

Mbushës poliestër 2K, i përshtatshëm për aplikim në të gjitha metalet (alumini, çelik inox, çelik i galvanizuar, çelik i zhveshur.) Gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqe druri dhe poliesteri. Thahet shpejt dhe mund të lëmohet lehtë me letër zmerile P100 – P180 për një përfundim perfekt pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS

Ngjyra

Bezhë

Paketimi

1.8kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE F 213 UNIPLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart