STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

Vlerëso Produktin

300L1,000L

211 BODYSOFT

Stuko 2K polistëri e përshtatshme për siperfaqe metalike, prej druri dhe polisteri Mbush mirë çdo hapësirë boshe. Thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me leter P80- P120. Lë sipërfaqe të lëmuara

SKU: N/A Tags: ,

300L1,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT Stuko 2K polistëri e përshtatshme për siperfaqe metalike, prej druri dhe polisteri Mbush mirë çdo hapësirë boshe. Thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me leter P80- P120. Lë sipërfaqe të lëmuara

Mbushës poliestër 2K i përshtatshëm për sipërfaqet metalike, druri dhe poliesteri. Një mbushës i imët i grimcave, por me veti të mira mbushëse. Thahet shpejt dhe rërohet lehtësisht me letër zmerile P80 – P120 për një përfundim të përsosur pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

Ngjyra

Bezhë

Paketimi

1kg, 2kg, 380gr

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE 211 BODYSOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO MAKINE 211 BODYSOFT
STUKO MAKINE 211 BODYSOFT

300L1,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart