STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

Vlerëso Produktin

1,050L

290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER Stuko polisteri 2K e çelur, me ngjitje të shkëlqyeshme dhe elasticitet mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme dhe nuk lë vende boshe gjatë mbushjes. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u fërkuar me letër P120 – P400 ose me P180 – P400.

1,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER Stuko polisteri 2K e çelur, me ngjitje të shkëlqyeshme dhe elasticitet mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme dhe nuk lë vende boshe gjatë mbushjes. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u fërkuar me letër P120 – P400 ose me P180 – P400.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER

Paketimi

1L

Ngjyra

Gri e hapur

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
STUKO 290 ULTRA LIGHT MULTIFILLER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart