Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash

Vlerëso Produktin

5,000L

Bojë makine nexa Autocolor për cdo llojë makine sipas ngjyrave origjinale të prodhimit OEM.

5,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash

Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash i projektuar për përdorim me sistemin e veshjes së sipërme 2K, përmban chipa ngjyrash dhe kode përkatëse të bojës për mijëra variante të fundit të ngjyrave, që mbulojnë automjetet vendase dhe ato të importit. Përdoreni atë për të identifikuar ngjyrën që përputhet më së miri me ngjyrën aktuale të automjetit të një klienti për të kursyer kohë dhe për të eleminuar gabimet e kushtueshme.

Karakteristikat / Përfitimet:

 • Konsistencë e shkëlqyeshme e produkteve dhe ngjyrave
 • Udhëheqja e ngjyrave Standardi global në trajnimin teknik dhe ekspertizën e procesit
 • Tonerë univerzalë për veshjen bazë / një shtresë
 • Sistem i shpejtë dhe i thjeshtë kompakt
 • Veshjet spektrale gri
 • Procesi i riparimit të gjirit të motorit
 • Sistemi i riparimit të vogël
 • Riparoni përsosmërinë e procesit – kohë të ciklit të shpejtë
 • Përputhja e shpejtë dhe e saktë e ngjyrave

Ideale për:

 • Qendrat e përplasjes (serviset) me prodhim të lartë të drejtuara nga qëllimet e produktivitetit dhe efikasitetit
 • Rafineritë që kërkojnë teknologjinë dhe inovacionet më të fundit
 • Qendrat e përplasjes (serviset) kërkojnë cilësi, performancë dhe shërbim
 • Partneriteti midis distributorit dhe prodhuesit të bojës
 • Vendndodhjet ku vendimet e nivelit të lartë merren nga menaxheri ose pronari i operacioneve
 • Qendrat e përplasjes (serviset) që punësojnë bojaxhinj të aftë, të trajnuar

Regjistri i Ngjyrave Nexa Autocolor®

Regjistri i ngjyrave është një udhëzues gjithëpërfshirës i referencës së ngjyrave OEM që ofron informacione të gjera për identifikimin e ngjyrave dhe tabela të pajtueshmërisë të lehtë për tu përdorur sipas vitit të modelit.

bojra makinash

Katallogu me ngjyra dixhitale

Gjetja e ngjyrës së duhur për një riparim zakonisht përfshin njohjen e vitit të automjetit, markës dhe modelit. Tani me Paint It, një bazë të dhënash në internet, ka kombinime të pafund të kërkimit në dispozicion të përdoruesit.

bojra makinash

GJEJ NGJYRËN

Sistemi i rifinancimit Nexa Autocolor® 2K® mundëson që qendra e përplasjes (serviset) pa kompromis të fitojë avantazh konkurrues në tregun e saj lokal duke zbatuar zgjidhje të nivelit më të lartë të procesit të riparimit që përfshijnë teknologji inovative, shërbime mbështetëse dhe mjete.

Specifikime: Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash

Karakteristikat Kryesore
Hollimi

100% Acryl Thiner

Specifikime
Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash
Nexa Autocolor 2K – Bojra Makinash
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart