Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike

16,500L

Ceramic Allround

C0.01 nga Koch Chemie krijon një sipërfaqe veçanërisht hidrofobike me veti shumë të mira të rruazës.

16,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike

Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike veshja qeramike nga Koch Chemie ka qenë në zhvillim e sipër për një kohë të gjatë. Koch Chemie dëshironte të krijonte një vulë që ishte e thjeshtë për t’u përdorur, por që kishte një jetë të gjatë shërbimi. Rezultati është sealant qeramik i gjithanshëm CO.01. Kjo lidhet përgjithmonë me sipërfaqen përmes një reaksioni kimik. Ky reagim fillon nga lagështia pas aplikimit. Forcimi i plotë arrihet pas afërsisht 9 ditëve. Vetëm kjo e bën produktin të jashtëzakonshëm. Ceramic Allround C0.01 krijon një sipërfaqe shumë hidrofobe me sjellje shumë të mirë të rruazave.

Falë vetive për t’u pastruar lehtë, sipërfaqja e trajtuar mund të pastrohet butësisht dhe lehtë me dorë. Falë formulës së saj të veçantë, shtresa mbrojtëse ofron rezistencë të mirë ndaj ngarkesave acid ose alkaline. Këto nuk e njollosin nivelin e shkëlqimit. Vula qeramike e ngurtësuar mbron bojën nga ndikimet mjedisore siç janë rrezatimi UV, kripa e rrugës, jashtëqitjet e shpendëve dhe filmi i ndryshkut.   Gjithçka që ju nevojitet për punën është në set. 75 ml janë të mjaftueshme për rreth. 4 aplikacione. Konsumi është afërsisht. 15-25 ml për automjet dhe porositni. Produkti mund të jetë i shtresuar. Kjo duhet të bëhet vetëm pas kohës së tharjes.

Këshilla për aplikim:

Sipërfaqet duhet të jenë plotësisht pa yndyrë dhe vaj para se të aplikohen. Në varësi të gjendjes së bojës, rekomandohet lustrimi. Koch Chemie Green Star ose pastrues të tjerë alkaline janë perfekte këtu. Në rastin e ndotjes së trashë siç është lëngu i pemës, film ndryshku, katran etj.

Paketa përmban:

  • Ceramic Allround C0.01 (75ml)
  • Bllok aplikues (1 copë)
  • Pëlhurë aplikuese mikrofibre 10 × 10 cm (5 copë)
  • Pëlhurë speciale mikrofibre gri 40 × 40 cm (1 copë)
  • Veshje qeramike certifikate (5 copë)
  • Veshje qeramike afishe për mbylljen e derës (5 copë).

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike

Paketimi

75ml

Videos: Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike
Ceramic Allround C0.01 – Komplet qeramike
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart