MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

1,250L

Clay Spray

Lubrifikimi i shkëlqyeshëm minimizon gërvishtjet sipërfaqësore gjatë pastrimit.

1,250L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY Lubrifikant i butë, me mbetje të ulët, pa defektet e veshjes. Efektive për përdorim me shufra argjile ose tampon. Lubrifikimi i shkëlqyeshëm minimizon gërvishtjet sipërfaqësore gjatë pastrimit. Ndryshe nga lubrifikantët e tjerë nuk lë pas asnjë film. Mbetjet fshihen lehtë me një leckë mikrofibre. Për shkak të formulës së specializuar shufrat prej argjile ose jastëkët nuk treten dhe zgjasin shumë më gjatë.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara si llak, qelq etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni të paholluar në të gjithë zonën dhe punoni sipërfaqen e lagur me një shufër argjile ose tampon. Fshini çdo mbetje me një leckë mikrofibre.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

Paketimi

0.5L

Videos: MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY
MBROJTËS GËRVISHTJESH CLAY SPRAY
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart