SILIKON 120 BODY

Vlerëso Produktin

650L

120 SILICON BODY

Lëndë shumë e mirë, e përshtashme për ngjitjen e sipërfaqeve prej betoni, metali, qeramike, xhami dhe plastike. E ruan elasticitetin dhe u reziston ndryshimeve atmosferike. Duhet pasur kujdes që sipërfaqet të pastrohen nga mbetjet ose nga pluhuri para përdorimit të ngjitësit.

650L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SILIKON 120 BODY

SILIKON 120 BODY Lëndë shumë e mirë, e përshtashme për ngjitjen e sipërfaqeve prej betoni, metali, qeramike, xhami dhe plastike. E ruan elasticitetin dhe u reziston ndryshimeve atmosferike. Duhet pasur kujdes që sipërfaqet të pastrohen nga mbetjet ose nga pluhuri para përdorimit të ngjitësit.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SILIKON 120 BODY

Paketimi

300ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SILIKON 120 BODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart