PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR

4,950L

Copo Star

Pastrues shumë i përqendruar, pa fosfat dhe pa tretës, me shumë alkaline për largimin e papastërtive më të rënda si vaji, yndyrat, papastërtitë mjedisore, pluhurat e grafit, shenjat e gomës, etj.

4,950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR

PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR shumë i përqendruar, pa fosfat dhe pa tretës, me shumë alkaline për largimin e papastërtive më të rënda si vaji, yndyrat, papastërtitë mjedisore, pluhurat e grafit, shenjat e gomës, etj. Për shkak të vetive të mëdha fragmentuese të papastërtive, është ideal për t’u përdorur në pastrimi i dyshemeve të serviseve dhe për pastrimin e automjeteve industriale, motorike dhe komerciale (shasi, tarpaulina, etj.), si dhe për heqjen e ngjitësve të dyshemesë me bazë kopolimer. I përshtatshëm në mënyrë optimale edhe për impiantet e trajtimit të ujit me shërbim biologjik. Ndarja e shpejtë dhe testimi në përputhje me ORNORM 5106 (përqendrimi i provës masa 0,15%).

Fushat e përdorimit

Dyshemetë e punishteve, dyshemetë industriale të qëndrueshme në alkali, motorët, automjetet tregtare (shasi, pëlhurë gomuar, disqe çeliku, etj)

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë: serviset dhe pastrimi industrial i dyshemesë: 1:20 deri 1:80. Pastrimi i motorëve, shasisë së kamionëve dhe tarpaulins: 1: 5 deri në 1:25 dhe pastrimi i cepave të çelikut: Vendosni 1: 2 deri 1: 8 në të gjithë sipërfaqen, lëreni të reagoj për një kohë të shkurtër dhe përdorni një pastrues me presion të lartë për të shpëlarë tërësisht. Heqja e ngjitësve të dyshemesë me bazë kopolimer: 1: 2 deri 1: 5

Paralajmërime

  • Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë
  • Mos e lini të thahet
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR

Paketimi

11kg

Videos: PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRUES INDUSTRIAL COPO STAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart