SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX

1,400L

Α715 PRO TURBO AX ACCELERATOR

Tharës shumë i mirë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e llakut HB BODY. Thahet shumë shpejt dhe lë sipërfaqe të lëmuar. Përdoret në masën 4 tapa në një litër. Duhet përdorur menjëherë pas përzjerjes

1,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX

SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX Tharës shumë i mirë, i përshtatshëm për të gjitha llojet e llakut HB BODY. Thahet shumë shpejt dhe lë sipërfaqe të lëmuar. Përdoret në masën 4 tapa në një litër. Duhet përdorur menjëherë pas përzjerjes

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX

Paketimi

500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX
SHPEJTUES THARJE A715 TURBO AX
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart