Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish

1,800L

ShineSpeedPolish

Lustrues Profi për një përfundim unik me shkëlqim të lartë. Mbron dhe ruan sipërfaqet.

1,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish

Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish Lustrues Profi për një përfundim unik me shkëlqim të lartë. Mban dhe ruan në një hap të vetëm dhe mbron gjatë nga faktorët agresivë të mjedisit. Krijon një shkëlqim perfekt me të gjitha llojet e bojrave aplikohet me dorë ose me një makinë lucidimi.

Fushat e përdorimit

Punime me bojë

Rekomandime për përdorim

Shkundni mirë para përdorimit. Vendosni një film të hollë të barabartë me një sfungjer të butë (manualisht ose mekanikisht) dhe lëreni të thahet. Llamarina e mbetur në një shkëlqim të lartë me një leckë të butë. Për kujdesin pasues ne rekomandoni NanoMagicShampoo Produkti

Paralajmërime

Përdorni vetëm në sipërfaqet e lëmuara. Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish

Paketimi

500ml

Videos: Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish
Polish Shkëlqyes ShineSpeedPolish
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart